PREMII

OBTINUTE DE GRADINITA SMILEY KINDERGARTEN

Concursul interjudetean –"Martisorul fermecat" Gaiesti martie 2014
- premiul II – Balint Cezar – grupa mijlocie
- premiul III – Patrascu Mihai – grupa mijlocie
- mentiune – Marian Schiopu Andreea - grupa mijlocie, Bolbocean Rares –grupa mica

Concursul national "Martisorul – Traditie si Simbol", editia a-V-a, sectiunea martisoare
- premiul II – Dinca Eduard – grupa mica

Diploma de onoare pentru colaborarea si participarea de exceptie la evenimentul “Toyopedia” in catunul orfanilor de la Valea Plopului si Valea Screzii - noiembrie 2013

Festivalul Conil Fest - Festivalul Integrarii, editia a-VIII-a, 23-24 noiembrie 2013 - diploma de participare

Concurs national "Sclipiri de iarna" – Scoala de arta - Roman Judetul Neamt
- premiul I - Bolbocean Rares, Dinca Eduard - grupa mica; Dinca Octavian,Balint Cezar, Patrascu Mihai, Felman Eric, Georgescu Eva - grupa mijlocie
- premiul II - Zaharia Ilinca- grupa mica

Concursul national Sclipiri de iarna - Judetul Neamt – la care a participat fiecare grupa cu lucrari
- premiul I - Itu Teodora, Rasturnoiu Cristian - grupa mica, Harea - Butuc Luca, Bosoanca Stefan, Felman Eric - grupa mijlocie, Zaharia Matei, Spirescu Maria, Neagu Andrei - grupa mare.

Concursul national de creatie artistica plastica si literara "Toamna prin ochi de copil" – editia a-II-a 2013, Motru Gorj
- premiul I – Vasile Monica si Bolbocean Rares - grupa mica; Iatan Maria, Patrascu Mihai si Neagu Andrei - grupa mijlocie
- premiul II – Dinca Eduard – grupa mica

Concursul national de creatie artistica plastica "Clipe de toamna" octombrie 2013
- premiul I - Moldovan Tania - grupa mijlocie si Rasturnoiu Cristian - grupa mica,
- premiul II - Dini Vlad - grupa mica,
- mentiune – Georgescu Eva - grupa mijlocie si Marian Schiopu Andreea - grupa mijlocie
- premiul III - Dinca Octavian - grupa mijlocie

"Oriune ai fi ai ingerul tau" - Buzau
premiul I - Draghici Tudor - grupa mica, Mircea Andrei - grupa mijlocie, Mircea Matei - grupa mare
premiul II - Itu Teodora - grupa mica, Ghita Andrei - grupa mijlocie, Georgescu Eva - grupa mare
premiul III - Zaharia Ilinca - grupa mica, Felman Eric - grupa mijlocie si Itu Sebastian - grupa mare.

Proiect international "Craciunul copiilor - Festivalul bucuriei" – Lugoj
premiul I – Rasturnoiu Ruxandra
premiul II - Banica Tudor - grupa mica, Oros Sara - grupa mijlocie, Hulea Lorena, Spirescu Maria , Ursache Oana - grupa mare, Marian - Schiopu Andreea – grupa mijlocie.

Concursul international de creatie artistica" Martisor"- Vaslui
premiul II - Banica Tudor - grupa mica, Balint Cezar - grupa mijlocie, Ursache Oana - grupa mare
premiul III – Drogoreanu Maria, Herbei Miruna - grupa mica
mentiune - Itu Teodora - grupa mica, Hulea Lorena, Dinca Octavian, Bozianu Andra - grupa mare

Concursul national de creatie artistica plastica si literara "Marea....marea" octombrie 2012; Diploma de excelenta pentru educ. Dicu Ioana si Gradinarita Iulia
premiul I – Hulea Lorena - grupa mare si Herbei Miruna - grupa mica
premiul II - Rasturnoiu Ruxandra – grupa mare
premiul III - Ursache Oana - grupa mare

Concursul national Sclipiri de iarna - Judetul Neamt
premiul I - Itu Teodora, Rasturnoiu Cristian - grupa mica, Harea-Butuc Luca, Bosoanca Stefan, Felman Eric - grupa mijlocie, Zaharia Matei, Spirescu Maria, Neagu Andrei - grupa mare.

Concurs interjudetean "Sarbatori de iarna" – gradinita Inocenta Gaiesti
premiul I - Zaharia Ilinca - grupa mica, Barabas Matei- grupa mijlocie si Hulea Lorena - grupa mare
premiul II - Itu Teodora si Banica Tudor - grupa mica, Felman Eric - grupa mijlocie si Licsandru Andrei - grupa mare
premiul III - Herbei Miruna - grupa mica, Marian-Schiopu Andreea - grupa mijlocie, Ursache Oana si Mircea Matei - grupa mare

Concurs interjudetean "Martisorul, dar al primaverii" - Dorohoi
premiul I - Rasturnoiu Cristian - grupa mica, Itu Sebastian - grupa mare
premiul II – Oros Sara – grupa mijlocie
mentiune - Zaharia Ilinca-grupa mica, Felman Eric, Marian-Schiopu Andreea- grupa mijlocie, Spirescu Maria - grupa mare